Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

Konkurs "najlepsze memy mundialu" – wygraj koszulkę z autografem Iniesty!

Pierwszy konkurs na najlepsze memy mundialu cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że przygotowaliśmy dla Was kolejny. Jest o co walczyć! Główną nagrodą będzie koszulka Andresa Iniesty z mistrzostw świata w RPA z autografem gwiazdy reprezentacji Hiszpanii.

Zasady naszej zabawy są dziecinnie proste. Wystarczy fotka z mundialu, odrobina inwencji i jakikolwiek program graficzny (nawet poczciwy Paint się sprawdzi) i gotowe! Czekamy na prace dowcipne i oryginalne. Te ściągnięte z internetu kasujemy bez mrugnięcia okiem.

Temat przewodni memów brzmi "największy bohater fazy pucharowej mistrzostw świata". To znaczy, że dajemy już spokój latającemu Robinowi van Persiemu z meczu przeciwko Hiszpanii i przygotowujemy świeże memy, tworząc je z fotek pochodzących ze spotkań od 1/8 turnieju do wielkiego finału.

Na wasze prace czekamy pod adresem mailowym: sport-konkurs@firma.interia.pl do 14 lipca (finał mundialu odbędzie się dzień wcześniej). Jest o co walczyć. W puli nagród jest kilka efektownych koszulek piłkarskich, które czekają na zwycięzców w naszej redakcji.

Reklama

Szczególnie cenna dla kibiców i kolekcjonerów piłkarskich pamiątek będzie zapewne główna nagroda - koszulka reprezentacji Hiszpanii z mistrzostw świata w RPA z autografem Andresa Iniesty.

Firma Adidas ufundowała dla Was następujące nagrody:

1. miejsce - koszulka reprezentacji Hiszpanii z autografem Andresa Iniesty

2. miejsce - koszulka reprezentacji Niemiec

3. miejsce - koszulka reprezentacji Argentyny

4. miejsce - koszulka reprezentacji Meksyku

5. miejsce - koszulka reprezentacji Rosji

6. miejsce - koszulka reprezentacji Danii

***

Powodzenia! Zobacz prace zwycięzców pierwszego konkursu na najlepsze memy MŚ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama