Reklama

Reklama

Mistrzostwa świata 2014

Cristiano Ronaldo może nie zagrać na mundialu?

Cristiano Ronaldo nie zagra na mistrzostwach świata? Taki scenariusz, najczarniejszy z możliwych, rozważa selekcjoner reprezentacji Portugalii Paulo Bento. Wszystko przez kontuzję kolana asa Realu Madryt.

Rozmowa o stanie zdrowia gwiazdy "Królewskich" i najlepszego piłkarza globu zdominowała konferencję prasową szkoleniowca. Dziennikarze dociekali, czy możliwy jest czarny scenariusz, wedle którego CR7 nie wystąpi w brazylijskim turnieju.

Ronaldo wciąż zmaga się z urazem kolana, który pogłębił się po finale Ligi Mistrzów. Na dwa tygodnie przed mundialem pewne jest, że piłkarz nie zagra w meczu towarzyskim z Grecją. Czy wykuruje się na mundial? Tego nie wie nikt...

Fizjoterapeuci robią jednak wszystko, żeby jak najszybciej postawić go na nogi. Jak podkreśla Bento, zdrowie lidera kadry jest najważniejsze i chociaż on sam jest na zgrupowaniu, nie bierze udziału w treningach.

Do ostatniej chwili będzie więc trwał wyścig z czasem i walka o powrót do zdrowia Portugalczyka. Zmiany w składach drużyn narodowych trenerzy mogą wprowadzać do 15 czerwca.

Portugalia zagra w grupie G. O awans do kolejnej rundy powalczy z Niemcami, Ghaną i USA. Pierwszy mecz rozegra 16 czerwca z Niemcami. Zobacz terminarz MŚ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje