ME w piłce ręcznej Polska 2016

Terminarz mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych

Reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych od meczu z mocną kadrą Serbii. A co czeka kibiców w kolejnych dniach?

ME piłkarzy ręcznych dzień po dniu:

Runda główna

21.01.2016 
Grupa 1: Macedonia - Chorwacja 24-34 (godz. 20:30 Kraków)
Grupa 1: Francja - Białoruś 34-23 (godz. 18:15 Kraków)

22.01.2016
Grupa 2: Niemcy - Węgry 29-19 (godz. 18:15 Wrocław)
Grupa 2: Szwecja - Rosja 28-28 (godz. 20:30 Wrocław)

23.01.2016
Grupa 1: Polska - Norwegia 28-30 (godz. 20:30 Kraków)
Grupa 1: Francja - Chorwacja 32-24 (godz. 18:15 Kraków)

24.01.2016
Grupa 2: Niemcy - Rosja 30-29 (godz. 18.15 Wrocław)
Grupa 2: Hiszpania - Dania 23-27 (godz. 20.30 Wrocław)

25.01.2016
Grupa 1: Macedonia - Norwegia 31-31 (godz. 18:15 Kraków)
Grupa 1: Polska - Białoruś 32-27 (godz. 20:30 Kraków)

26.01.2016
Grupa 2: Hiszpania - Węgry 31-29 (godz. 18.15 Wrocław)
Grupa 2: Szwecja - Dania 28-28 (godz. 20.30 Wrocław)

27.01.2016
Grupa 1: Polska - Chorwacja 23-37 (godz. 20:30 Kraków)
Grupa 1: Francja - Norwegia 24-29 (godz. 18:15 Kraków)
Grupa 1. Macedonia - Białoruś 29-30 (godz. 16 Kraków)
Grupa 2: Szwecja - Węgry 22-14 (godz. 16 Wrocław)
Grupa 2: Niemcy - Dania 25-23 (godz. 18.15 Wrocław)
Grupa 2: Hiszpania - Rosja 25-23 (godz. 20.30 Wrocław)

Runda finałowa

29.01.2016
Mecz o miejsca 5-8: Polska - Szwecja 26-24 godz. 16.00 (Wrocław)
Mecz o miejsca 5-8: Francja - Dania 29-26 godz. 18.30 (Wrocław)
Półfinał: Norwegia - Niemcy 33-34 po dogr. godz. 18.30 (Kraków)
Półfinał: Hiszpania - Chorwacja 33-29 godz. 21.00 (Kraków)

31.01.2016
Mecz o 3. miejsce: Norwegia - Chorwacja 24-31 (Kraków)
Finał: Niemcy - Hiszpania 24-17 godz. 17.30 (Kraków)

ZOBACZ DOTYCHCZASOWE WYNIKI - KLIKNIJ!

Faza wstępna

15.01.2016
Grupa A: Francja - Macedonia 30-23 godz. 18.00 (Kraków)
Grupa A: Polska - Serbia 29-28 godz. 20.30 (Kraków)
Grupa B: Chorwacja - Białoruś 27-21 godz. 16.00 (Katowice)
Grupa B: Islandia - Norwegia 26-25 godz. 18.15 (Katowice)

16.01.2016
Grupa C: Hiszpania - Niemcy 32-29 godz. 18.30 (Wrocław)
Grupa C: Szwecja - Słowenia 23-21 godz. 20.45 (Wrocław)
Grupa D: Węgry - Czarnogóra 32-27 godz. 18.00 (Gdańsk)
Grupa D: Dania - Rosja 31-25 godz. 20.15 (Gdańsk)

17.01.2016
Grupa A: Serbia - Francja 26-36 godz. 18.15 (Kraków)
Grupa A: Polska - Macedonia 24-23 godz. 20.30 (Kraków)
Grupa B: Białoruś - Islandia 39-38 (Katowice)
Grupa B: Norwegia - Chorwacja 34-31 godz. 18.15 (Katowice)

18.01.2016
Grupa C: Słowenia - Hiszpania 24-24 godz. 18.15 (Wrocław)
Grupa C: Niemcy - Szwecja 27-26 godz. 20.30 (Wrocław)
Grupa D: Rosja - Węgry 27-26 godz. 18.00 (Gdańsk)
Grupa D: Czarnogóra - Dania 28-30 godz. 20.15 (Gdańsk)

19.01.2016
Grupa A: Macedonia - Serbia 27-27 godz. 18.15 (Kraków)
Grupa A: Polska - Francja 31-25 godz. 20.30 (Kraków)
Grupa B: Białoruś - Norwegia 27-29 godz. 18.15 (Katowice)
Grupa B: Chorwacja - Islandia 37-28 godz. 20.30 (Katowice)

20.01.2016
Grupa C: Niemcy - Słowenia 25-21 godz. 17.15 (Wrocław)
Grupa C: Hiszpania - Szwecja 24-22 godz. 20.00 (Wrocław)
Grupa D: Rosja - Czarnogóra 28-21 godz. 17.15 (Gdańsk)
Grupa D: Dania - Węgry 30-22 godz. 20.00 (Gdańsk)