Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

W Krakowie początek drugiej fazy ME, Polacy nie grają

Francja z Białorusią oraz Macedonia z Chorwacją zmierzą się w czwartek w Krakowie w meczach otwierających rywalizację w grupie 1. rundy zasadniczej mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. Polska pauzuje do soboty. Transmisje w Polsacie Sport.

Zdecydowanymi faworytami w tych pojedynkach są złoci medaliści olimpijscy, mistrzostw świata i Europy Francuzi oraz także bardzo utytułowani Chorwaci.

Oba zespoły przed Euro 2016 w Polsce były wymieniane w gronie najpoważniejszych kandydatów do medali, jednak do drugiej rundy awansowali z drugich miejsc i z dwoma punktami na koncie.

"Trójkolorowi" stracili punkty w meczu z gospodarzami turnieju, natomiast ekipa z Bałkanów niespodziewanie uległa Norwegii.

Polska w pierwszym pojedynku tej fazy turnieju w sobotę zmierzy się z Norwegią o godz. 20.30.

Reklama

Będzie to mecz triumfatorów grup A i B w pierwszej fazie ME.

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z tego meczu

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama