Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

Polska - Chorwacja. Bartosz Jurecki nie zagra w meczu z Chorwacją

​Bartosz Jurecki nie zagra w dzisiejszym meczu Polski z Chorwacją! Obrotowy kadry nadal nie odzyskał pełnej sprawności po kontuzji nogi. Mecz Polska - Chorwacja dzisiaj o godzinie 20.30. Relacja na żywo w Interii.

Obrotowy reprezentacji Polski, Bartosz Jurecki ostatecznie nie został zgłoszony w środę do składu kadry. Oznacza to, że nie zobaczymy go w dzisiejszym spotkaniu z Chorwacją kończącym rywalizację w rundzie zasadniczej grupy 1. 

- W określonych sytuacjach boli go jeszcze noga. Trener Biegler uznał, że zgłoszenie równoznaczne byłoby z grą na 100 procent, a to na razie jest wykluczone. Nie chcemy ryzykować - powiedział lekarz polskiej reprezentacji, Rafał Markowski.

Starszy z braci Jureckich we wtorek wziął udział w wieczornym treningu zespołu, ale ćwiczył tylko indywidualnie.

Reklama

Stan zdrowia pozostałych reprezentantów, poza jednym wyjątkiem, jest zadowalający. - Poza drobnymi urazami, które nie mają wpływu na grę zawodników, to nie możemy narzekać. Wygląda to wszystko całkiem nieźle. Były oczywiście stłuczenia i lekkie skręcenia, ale wszystko w normie - dodał.

Jedynie Krzysztof Lijewski był oszczędzany w poniedziałkowym meczu z Białorusią, wygranym 32-27.

- W poprzednim meczu z Norwegią ucierpiał jego lewy nadgarstek. Dlatego musieliśmy go lekko zablokować, przez co nie był w stanie prawidłowo rzucać i był wykorzystywany tylko w obronie. Ponieważ nadgarstek nadal go bolał, więc chcieliśmy go oszczędzić, żeby w następnych meczach mógł grać zarówno w obronie jak i w ataku - wyjaśnił Markowski.

Spotkanie z Chorwacją w Tauron Arenie Kraków rozpocznie się o godz. 20.30. Relacja na żywo w Interii.

Polska - Chorwacja. Relacja na żywo z meczu - kliknij tutaj!

Polska - Chorwacja. Relacja na urządzenia mobilne - kliknij!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL