Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

Mecz Niemcy - Hiszpania 24-17 w finale ME. Trener Sigurdsson o sukcesie

Jednym z bohaterów ME piłkarzy ręcznych w Polsce był Islandczyk Dagur Sigurdsson, który poprowadził reprezentację Niemiec po drugie złoto w historii.


Trener Niemców Dagur Sigurdsson po zdobyciu mistrzostwa Europy szczypiornistów powiedział: - Pracujemy razem półtora roku i w tym czasie przegraliśmy wiele meczów, ale na ME - mimo porażki z Hiszpanią - zdołaliśmy złapać właściwą falę i na niej dopłynąć do zwycięstwa.

- Po porażce na otwarcie mistrzostw z Hiszpanią, z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej, a w finale zagraliśmy niewiarygodnie dobrze. Szczególnie nasza defensywa i bramkarz osiągnęli niebywałą formę - kręcił głową z niedowierzaniem Sigurdsson.

- Dezaktywowanie ataków Hiszpanów twardą obroną było sukcesem do zwycięstwa - dodał.

Reklama

Z Krakowa Michał Białoński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy