Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

ME w piłce ręcznej. Krzysztof Lijewski: Teraz liczy się tylko Serbia

- O Francji nie myślimy. Teraz liczy się tylko Serbia, z którą mecz będzie bardzo trudny - powiedział Krzysztof Lijewski. Już jutro polscy szczypiorniści zainaugurują walkę w ME meczem z Serbią, jaki rozegrają w Krakowie, o godz. 20:30.

"Lijek" jest jednym z lepszych strzelców reprezentacji Polski. Jego fantastyczna gra dała nam m.in. niespodziewane zwycięstwo nad Francją na poprzednich ME w 2014 r.

Reklama

- Ja i moi koledzy nie myślimy o meczu z Francją, ani Macedonią. Grupę mamy bardzo wyrównaną - podkreślił Krzysztof Lijewski.

Orły zmierzą się z Macedonią w niedzielę. a z faworyzowaną Francją - we wtorek.

- Koncentrujemy się tylko na Serbach. To jest mecz otwarcia, pierwszy krok w turnieju. I mam nadzieję, że będziemy po nim zadowoleni - dodaje Krzysztof.

- Mamy świadomość, że Serbia nie przyjechała na wycieczkę. Oni mają bardzo dobrą drużynę, wyrównany skład - uważa.

- Spotkanie będzie bardzo wyrównane, dlatego liczę z całego serca na naszych kibiców, którzy będą nas wspierać i będą naszym kolejnym zawodnikiem - apeluje o wsparcie Krzysztof Lijewski.

"Biało-czerwoni" wczoraj wrócili do Krakowa po wypadzie na turniej do Hiszpanii, na którym zajęli drugie miejsce, ustępując gospodarzom (12-26).

Zobacz, co po klęsce z Hiszpanią mówił trener Polaków Michael Biegler:

Z Krakowa Waldemar StelmachDowiedz się więcej na temat: Krzysztof Lijewski | Michael Biegler