Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

ME piłkarzy ręcznych. Grupowi rywale Polaków

Serbia, Macedonia i Francja to kolejni rywale polskich piłkarzy ręcznych w pierwszej fazie mistrzostw Europy. Apetyty fanów są ogromne, ale pamiętajmy, że to wcale nie jest łatwa grupa! - Na pewno będą straszne horrory, bo w piłce ręcznej one zdarzają się bardzo często - powiedział w rozmowie z Interią tuż przed startem Euro 2016 czołowy zawodnik kadry Michał Jurecki.

Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Polska - Serbia (piątek godz. 20.30)

Reklama

Tutaj znajdziesz relację w wersji mobilnej

"Biało-czerwoni" ruszają do boju! Wszystko wskazuje na to, że mistrzostwa będą wspaniałe. Nasz zespół jest wśród faworytów, no i może liczyć na wsparcie niesamowitych kibiców.

Tytułu broni Francja, z którą przyjdzie nam się zmierzyć już w pierwszej fazie rozgrywek. Nie mamy łatwej grupy, bo oprócz "Trójkolorowych" są w niej także Macedończycy i Serbowie. Dlatego tak wielkie znaczenie ma to, aby rozpocząć turniej od zwycięstwa.

Awans do drugiej rundy wywalczą po trzy najlepsze drużyny z czterech grup (z zaliczeniem wyników uzyskanych w meczach między nimi). W drugiej głównej rundzie turnieju zespoły z grupy A zmierzą się z B, a C z D. "Biało-czerwoni" mogą więc trafić na Chorwację, Islandię, Białoruś lub Norwegię, które swoje mecze rozgrywać będą w Katowicach.

Najpierw jednak Orły czekają mecze kolejno z Serbią, Macedonią i Francją. Sprawdź naszych rywali!

KLIKNIJ I CZYTAJ DALEJ!