Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

ME piłkarzy ręcznych. Cheerleaderki: Nie czujemy się uprzedmiotowione

Organizatorzy mistrzostw Europy w piłce ręcznej uatrakcyjniają kibicom przerwy w meczach, wysyłając na parkiet cheerleaderki. Nie wszystkim to się jednak podoba. Szwedzi uważają, że jest to... uprzedmiotowianie kobiet i niszczenie walki niektórych związków o równe traktowanie obu płci. "Nie czujemy się tak" - powiedziały dziewczyny z Cheerleaders Wrocław.

Organizatorzy mistrzostw Europy w piłce ręcznej uatrakcyjniają kibicom przerwy w meczach, wysyłając na parkiet cheerleaderki. Nie wszystkim to się jednak podoba. Szwedzi uważają, że jest to... uprzedmiotowianie kobiet  i niszczenie walki niektórych związków o równe traktowanie obu płci. "Nie czujemy się tak" - powiedziały dziewczyny z Cheerleaders Wrocław.

"Bardzo cieszymy się z zainteresowania, cheerleading to sam w sobie sport i mamy nadzieję, że dzięki temu nie będziemy traktowane jako dodatek do rywalizacji. Nie czujemy się kobietami uprzedmiotowionymi. Uważamy, że pokazy są kobiece, ale nie wulgarne. Na pewno będziemy mocno dopingować Szwedom, jak i każdym innym zespołom" - powiedziały dziewczyny z Cheerleaders Wrocław.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama