Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

HSV Hamburg nie chce rozstać się z Bieglerem

Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Michael Biegler ujawnił, że latem rozstanie się z, prowadzonym przez niego równolegle, HSV Hamburg. Pogrążony w kryzysie finansowym niemiecki klub nie zamierza jednak łatwo wypuścić szkoleniowca.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Hamburger SV zapowiedział, że będzie starał się zatrzymać w swoich szeregach Bieglera, który od 10 kwietnia łączy prowadzenie kadry z pracą w klubie.

- Będę walczył o "Biegle". Nie ma powodów, aby się poddawać - powiedział prezes HSV Hamburg Christian Fitzek po wygranym ostatnim w tym roku spotkaniu z Frisch Auf Goeppingen 36-24.

Reklama

Szanse na pozostanie Bieglera w klubie, borykającym się ze sporymi kłopotami finansowymi i zagrożonym upadłością, są jednak mocno ograniczone.

- Prawdopodobnie zakończę współpracę i odejdę najpóźniej w lecie. Wykonałem część pracy, drugiej nie muszę - powiedział 54-letni Niemiec przed wyjazdem do Polski, gdzie 15 stycznia rozpoczną się mistrzostwa Europy.

Biegler od kilku miesięcy łączy prowadzenie kadry z pracą w klubie, co jest dość powszechne w tym sporcie. W HSV gra Piotr Grabarczyk.

W grupie A Euro 2016, w Krakowie, prowadzeni przez niemieckiego szkoleniowca polscy piłkarze ręczni zagrają z Serbią, Macedonią i broniącą tytułu Francją.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy