Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

Chorwacja - Norwegia 31-24. Żeljko Babić szczęśliwy i zmęczony

- Jestem bardzo szczęśliwy z wygranej, ale również bardzo zmęczony turniejem" - powiedział trener reprezentacji Chorwacji piłkarzy ręcznych Żeljko Babić. Jego drużyna w niedzielnym meczu o 3. miejsce mistrzostw Europy pokonała Norwegię 31-24.

"Chciałbym pogratulować trenerowi drużyny przeciwnej, ponieważ wiem, jak ciężką pracę wykonał na tych mistrzostwach. Dzięki niemu drużyna norweska jest gotowa do wygrywania ważnych meczów. Norwegowie byli dziś słabsi, ale taki po prostu jest sport. Oczywiście jestem bardzo szczęśliwy z wygranej, ale również bardzo zmęczony turniejem" - powiedział opiekun Chorwatów.

Szkoleniowiec Norwegów Christian Berge podkreślił, że mimo porażki jest dumny ze swojej drużyny. "To był dla nas trudny mecz. Staraliśmy się ogromnie przez całą pierwszą i drugą połowę, ale Chorwaci wzbili się na wyższy poziom gry. Mimo to cały czas jestem dumny z mojej drużyny, za walkę w całym turnieju. Czwarte miejsce okazało się szczytem naszych możliwości" - powiedział Berge.

Reklama

Zawodnik Chorwacji Manuel Strlek powiedział, że on i koledzy teraz czują radość ze zdobycia brązowego medalu. Nie myślą o tym, że nie zdołali awansować do finału: "Zawsze kiedy się jedzie z medalem do domu, to jest piękny sukces. Wszyscy musimy być bardzo zadowoleni z tego rezultatu, z tego co zrobiliśmy na tych mistrzostwach.Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy