Reklama

Reklama

ME w piłce ręcznej Polska 2016

Andrzej Kraśnicki: Chcemy wybrać następcę Bieglera do końca lutego

Związek Piłki Ręcznej w Polsce poinformował, że wobec nieosiągnięcia przez naszą reprezentację podczas mistrzostw Europy 2016 zaplanowanych celów sportowych, trener Michael Biegler złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Została ona przyjęta przez prezesa ZPRP Andrzeja Kraśnickiego. Nowego selekcjonera kadry mamy poznań do końca lutego.

"Konkurs na nowego trenera zostanie rozpisany bardzo szybko. Chcemy wybrać nowego szkoleniowca do końca lutego. Nie będzie to łatwa decyzja, ale jestem dobrej myśli" - powiedział prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama