Reklama

Reklama

Vital Heynen opublikował podziękowania. Poruszający wpis

Vital Heynen sięgnął wraz z reprezentacją Polski po brązowy medal mistrzostw Europy. Szkoleniowiec, dla którego było to prawdopodobnie pożegnanie z naszą kadrą opublikował na Twitterze poruszający wpis, będący podziękowaniem dla zawodników, kibiców i sztabu.

Belg, który pracuje z drużyną narodową od 2018 roku sięgnął wraz z nią m.in. po mistrzostwo świata. Ostatnie niepowodzenie na igrzyskach w Tokio (porażka w ćwierćfinale) sprawiło, że sporo mówiło się o jego przyszłości. Po niedzielnym meczu o trzecie miejsce mistrzostw Europy dał do zrozumienia, że jego przygoda z kadrą prawdopodobnie dobiegła końca.

Vital Heynen dziękuje

W poniedziałkowy poranek Heynen opublikował na Twitterze specjalny wpis. - Nigdy nie płakałem tak bardzo i nigdy nie widziałem tyłu łez na zakończenie sezonu. Dziękuję zawodnikom, sztabowi, najlepszej publiczności na świecie. Dziękuję Polsko - napisał dodając, że "każda łza była łzą dumy". 

Póki co nie wiadomo, kto mógłby zostać nowym selekcjonerem drużyny narodowej. Wśród kandydatów pojawiają się nazwisko zarówno z krajowego podwórka, jak i zagranicy. Sam Heynen, według medialnych doniesień ma z kolei brać pod uwagę walkę o fotel trenera kobiecej reprezentacji Polski.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje