Reklama

Reklama

Polska - Słowenia. Słoweńcy atakują Michała Kubiaka. "Kompletnie oszalał"

Reprezentacja Polski przegrała ze Słowenią 1:3 w półfinałowym meczu mistrzostw Europy siatkarzy. Po zakończeniu starcia sporo mówi się o zachowaniu Michała Kubiaka, któremu podczas spotkania puszczały nerwy.

Kubiak po jednej z akcji starł się pod siatką z graczem rywali, Tine Urnautem. Kontrowersyjne było także jego zachowanie po zakończeniu meczu, gdy nie chciał rozmawiać z mediami.

"Michał Kubiak kompletnie oszalał"

Temperament siatkarza dosadnie skomentowali dziennikarze "Delo". "Kubiak kompletnie oszalał" - napisano, odnosząc się do sytuacji z czwartego seta i słownych utarczek z Urnautem. Choć ten po spotkaniu nie był dla kapitana "Biało-Czerwonych" zbyt surowy (tłumaczył jego zachowanie emocjami), koledzy ze słoweńskiej kadry nie byli aż tak pobłażliwi.

Cytowany przez "Onet" Jan Kozamernik był w swojej ocenie o wiele bardziej surowy. - Ten człowiek zachowuje się tak na każdym turnieju, kiedy przegrywa - powiedział dodając, że zachowanie Polaka było "nieakceptowalne", choć Słoweńcy byli na nie w pewien sposób gotowi.

Słoweńców czeka w niedzielę mecz o złoty medal. Ich rywalem będą Włochy, a spotkanie rozpocznie się o 20:30. Wcześniej Polska zagra z Serbią o brąz. To starcie zaplanowano na 17:30. Transmisja obu wydarzeń w Polsacie Sport i Polsat Box Go.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama