Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Słowacja (3 pkt.)
  • 2. Hiszpania (1 pkt.)
  • 3. Szwecja (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

"Zamach" na Fabiańskiego. W roli głównej Robert Lewandowski

Do zabawnego zdarzenia doszło w trakcie otwartego treningu reprezentacji Polski, która w Gdańsku przygotowuje się do pierwszego meczu Euro 2020. Robert Lewandowski, który strzelał na bramkę, uderzył w taki sposób, że piłka wytrąciła kamerę z rąk człowiekowi... który nagrywał Łukasza Fabiańskiego. Nagranie szybko stało się hitem sieci.

Trening na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku był otwarty dla kibiców, z czego chętnie skorzystali fani reprezentacji Polski. Na trybunach pojawiło się kilka tysięcy ludzi, którzy mieli okazję z bliska zobaczyć swoich ulubieńców, którzy już w poniedziałek w starciu ze Słowacją rozpoczną rywalizację na Euro 2020.

Relacja audio z każdego meczu Euro tylko u nas - Słuchaj na żywo!

W sieci pojawiło się po treningu wiele nagrań ze spotkań zawodników z kibicami. Jedno zostało dość brutalnie przerwane. Człowiek, który nagrywał rozmowę Łukasza Fabiańskiego został trafiony piłkę przez Roberta Lewandowskiego. Kapitan "Biało-Czerwonych" uderzył tak niefortunnie, że wytrącił kamerę z rąk nieszczęsnego operatora.

Paulina Czarnota-Bojarska zaprasza na codzienny program o Euro - Oglądaj teraz!

Nagranie z uderzenia "Lewego" szybko zostało hitem sieci. Profil "Łączy Nas Piłka" na Twitterze zażartował nawet, że to był "zamach". 

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje