Reklama

Reklama

Twierdził, że obrońcy zjedzą Roberta Lewandowskiego. Teraz przeprasza

Ferran Torres, obrońca reprezentacji Hiszpanii, na czwartkowej konferencji prasowej przeprosił za swoje słowa na temat Roberta Lewandowskiego sprzed meczu Hiszpania - Polska na Euro 2020. W 1/8 finału Hiszpania zagra z Chorwacją, Polska po porażce ze Szwecją odpadła z mistrzostw Europy.

Ferran Torres na konferencji prasowej przed meczem Hiszpania - Polska na Euro 2020 został zapytany, czy jego kolega z obrony, Aymeric Laporte, myśli wyłącznie o Robercie Lewandowskim.

- Nasi stoperzy go zjedzą - odpowiedział z uśmiechem 21-letni obrońca Manchesteru City.

O wypowiedzi Ferrana Torresa zrobiło się głośno w mediach opisujących Euro 2020. Sam selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Luis Enrique uznał odpowiedź za na tyle buńczuczną, że zapytany o nią, nie dowierzał w jej prawdziwość. - - Jak znam Ferrana Torresa, to on takich słów nie wypowiedział. Dziennikarze musieli coś podkręcić, żeby mieć dobry tytuł. A jeśli nawet chcą go zjeść, to najwyraźniej Lewandowski musi być bardzo smaczny - mówił Luis Enrique przed meczem. Po spotkaniu zakończonym remisem 1-1 po golu Roberta Lewandowskiego (i przestawieniu w powietrznej walce Aymerica Laporte'a) selekcjoner Hiszpanii dodał jednak, że Ferran Torres "musi się wiele nauczyć w tym też pokory".

Reklama

Ferran Torres przeprasza Roberta Lewandowskiego

Temat wypowiedzi Ferrana Torresa wrócił na czwartkowej konferencji prasowej reprezentacji Hiszpanii. Obrońca powiedział: - Bardzo szanuję Roberta Lewandowskiego i wszystkich napastników. [Robert] Jest dla mnie punktem odniesienia. Jeśli kogoś obraziłem, to chcę przeprosić.

Hiszpania - Chorwacja w 1/8 finału Euro 2020

Mecz Hiszpanii z Chorwacją w 1/8 finału Euro 2020 odbędzie się w poniedziałek 28 czerwca o godz. 18 na stadionie Parken w Kopenhadze. Transmisja meczu w TVP, relacja tekstowa na żywo i relacja audio na Sport.Interia.pl.

Robert Lewandowski zakończył Euro 2020 z trzema golami, co w rankingu strzelców reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy i świata przesunęło go na czwarte miejsce.

BN

Dowiedz się więcej na temat: Ferran Torres

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje