Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Tabela polskiej grupy według bukmacherów. Kiedy grają Polacy?

Na Euro 2020 reprezentacja Polski znalazła się w grupie E. Jeśli wierzyć przewidywaniom bukmacherów, tabela polskiej grupy po fazie grupowej ma wyglądać następująco: pierwsza będzie Hiszpania, czwarta Słowacja, a Szwecja minimalnie wyprzedza Polskę w wyścigu o drugie miejsce. Mądrzejsi będziemy w poniedziałek 14 czerwca, kiedy grają Polacy ze Słowakami i Hiszpanie ze Szwedami.

Grupa E na Euro 2020 według bukmacherów jest jedną z trudniejszych do przewidzenia pod kątem tabeli końcowej. Po losowaniu Euro 2020 - wówczas jeszcze planowanym na 2020, a nie 2021 rok - znaliśmy tylko dwóch rywali Polski, czyli Hiszpanię i Szwecję. Dołączyła do nich Słowacja, która wygrała barażowy finał z Irlandią. Dopiero wtedy, kiedy baraże zostały rozstrzygnięte, Polacy dowiedzieli się, z kim grają pierwszy mecz.

Euro 2020. Grupa E - tabela polskiej grupy wg bukmacherów. Kiedy grają Polacy?

Mecz Polska - Słowacja w poniedziałek 14 czerwca o godz. 18 otwiera rywalizację w grupie E. Tego samego dnia o godz. 21 Hiszpania zagra ze Szwecją. Zgodnie z terminarzem polskiej grupy, mecze w drugiej kolejce są następujące: Szwecja - Słowacja (18 czerwca) oraz Hiszpania - Polska (19 czerwca). Kiedy rywalizacja w grupach A, B, C i D będzie już rozstrzygnięta, poznamy tabelę końcową polskiej grupy. W środę 23 czerwca, o tej samej godzinie (18) odbędą się mecze Szwecja - Polska i Słowacja - Hiszpania.

Według średnich kursów 20 bukmacherów na poszczególne mecze, zdecydowanym faworytem wszystkich trzech swoich meczów jest Hiszpania. Co ciekawe, zwycięstwo Hiszpanii nad Szwecją jest uznawane za trochę bardziej prawdopodobne (średni kurs 1.44; przypomnijmy - im niższy kurs, tym zdarzenie jest bardziej prawdopodobne) niż wygrana Hiszpanii z Polską (kurs 1.5) w meczu drugiej kolejki. Dodatkowo, wygrana biało-czerwonych w meczu Polska - Słowacja jest uznawana za minimalnie bardziej prawdopodobną (1.82) niż wygrana Szwecji w meczu ze Słowacją (1.84). Czy to oznacza, że według analityków Polska jest faworytem w meczu ze Szwecją? Nie, paradoksalnie - nie. Średnie kursy wskazują na większe prawdopodobieństwo wygranej Szwecji (2.53), a nie Polski (2.87).

Reklama

Program "Strefa Euro"

Zobacz nasz codzienny program o Euro - Sprawdź!

Kiedy mecz Polska - Słowacja? Gdzie oglądać transmisję?

Mecz Polska - Słowacja w poniedziałek 14 czerwca o godz. 18, transmisja w TVP, transmisja radiowa (komentarz na żywo) i relacja tekstowa "na żywo" na Sport.Interia.pl.

Euro 2020. Kiedy pozostałe mecze Polaków? Terminarz grupy E

Polska - Słowacja (14 czerwca godz. 18)

Hiszpania - Szwecja (14 czerwca godz. 21)

Szwecja - Słowacja (18 czerwca godz. 15)

Hiszpania - Polska (19 czerwca godz. 21)

Słowacja - Hiszpania (23 czerwca godz. 18)

Szwecja - Polska (23 czerwca godz. 18).

Relacje audio Interii z meczów Euro

Nie możesz oglądać meczu? - Posłuchaj na żywo naszej relacji!

BN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje