Reklama

Reklama

Szwecja - Polska na Euro 2020. Zbigniew Boniek zaapelował do piłkarzy

Prezes PZPN raz jeszcze pogratulował polskim piłkarzom dobrej postawy w meczu z Hiszpanami. Jednocześnie zaapelował, by wszystkie wysiłki skoncentrować na nadchodzącym spotkaniu ze Szwecją.

Mecz otwarcia, mecz o wszystko i... mecz o wszystko. W tym roku turniej mistrzowski ma dla Polski nietypowy przebieg. Polacy obronili pierwszego "meczbola", bowiem porażka z z Hiszpanami eliminowałaby ich z turnieju. Teraz jednak do dalszej gry potrzebują wygranej ze Szwedami.

Głos w tej sprawie zabrał prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Boniek: Wielcy piłkarze nie żyją meczem zakończonym

"Chłopaki nie wstydźcie się.... Byliście wspaniali w meczu o wielką stawkę z 6. drużyną świata" - rozpoczął, chwaląc piłkarzy za remis z Hiszpanami. Później skupił się już na Szwedach.

"PS. Teraz tylko trzeba pamiętać, ze wielcy piłkarze nie żyją meczem zakończonym, tylko tym następnym, który trzeba wygrać" - przekazał prezes PZPN.

Reklama

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Wcześniej Boniek - jeszcze przed meczem z Hiszpanią - wyraźnie zadeklarował swoje wsparcie dla selekcjonera Paulo Sousy. Prezes związku zapowiedział, że bez względu na wynik kadry na Euro Portugalczyk pozostanie na stanowisku.

Kluczowy mecz Szwecja - Polska rozpocznie się już w środę o godzinie 18. Relacja tekstowa na żywo oraz audio w Interii.

WG

Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Boniek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje