Reklama

Reklama

Świetne wieści dla polskich fanów. Będą mogli zobaczyć "Biało-Czerwonych"?

Bardzo dobre wieści dla fanów reprezentacji Polski napłynęły ze zgrupowania w Opalenicy. Jak ustaliła Interia, podczas zgrupowania w Trójmieście, jeden z treningów być może zostanie otwarty dla fanów. Ostateczna decyzja będzie jednak zależała od selekcjonera - Paulo Sousy.

Reprezentacja Polski przygotowuje się właśnie w Opalenicy do rozpoczynającego się niebawem turnieju Euro 2020. Podopieczni Paulo Sousy rozpoczną turniej 14 czerwca meczem ze Słowację w Petersburgu. Przedtem rozegrają dwa mecze towarzyskie, 1 czerwca we Wrocławiu z Rosją i tydzień później w Poznaniu z Islandią.

Podczas Euro kadra będzie mieszkać w sopockim Hotelu Marriott Resort&Spa. I właśnie w trakcie trwania turnieju kibice "Biało-Czerwonych" być może będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców.

Polscy kibice obejrzą trening reprezentacji?

Jak powiedział Interii wiceprezes PZPN Marek Koźmiński, padł pomysł, by jeden z treningów naszej kadry na starym stadionie Lechii przy ul. Traugutta był otwarty dla fanów. Na trybunach mogłoby wówczas zasiąść cztery lub pięć tysięcy kibiców.

Z taką inicjatywą wyszło miasto Gdańsk i jego prezydent Aleksandra Dulkiewicz, która jest już po rozmowach ze Zbigniewem Bońkiem. Obie strony są przychylne, lecz wszystko będzie zależało od decyzji Paulo Sousy, który jeszcze nie wyraził opinii w tym temacie.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama