Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Więcej widzów na towarzyskich meczach Orłów

Na najbliższych, towarzyskich meczach reprezentacji Polski z Rosją i Islandią trybuny będą mogły być zapełnione w 50 procentach. Sekretarz Polskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Sawicki poinformował, że od jutra będą udostępniane kolejne miejsca dla kibiców.

Przed Euro 2020 Polacy zagrają dwa mecze towarzyskie. 1 czerwca we Wrocławiu zmierzą się z Rosją, a 8 czerwca w Poznaniu z Islandią. Na te mecze będzie mogło wejść więcej kibiców niż dotychczas.

Pandemia koronawirusa powoli odpuszcza i rząd stopniowo znosi obostrzenia. Obecnie stadiony mogą być zapełnione w 25 procentach. Nie dotyczy to najbliższych dwóch meczów towarzyskich kadry.

Sekretarz PZPN-u Maciej Sawicki poinformował na Twitterze o nowym rozporządzeniu Rady Ministrów, które na spotkaniach z Rosją i Islandią pozwala wpuścić 50 procent publiczności na stadiony.

Reklama

Dodał również, że od jutra zostanie udostępniona w sprzedaży dodatkowa pula biletów.

MP

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy