Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Piłkarze zobaczą prapremierę filmu "Druga połowa" 27 maja

Podczas konferencji prasowej Robert Lewandowski został zapytany o udział Grzegorza Krychowiaka w filmie "Druga połowa". Piłkarze już w czwartek - jako pierwsi w Polsce - będą mogli zobaczyć, jak na ekranie wypadł ich reprezentacyjny kolega.

Lewandowski podczas konferencji prasowej odpowiadał na pytania dotyczące tematu pobicia rekordu Gerda Muellera oraz rozpoczynającego się zgrupowania reprezentacji Polski. Pojawiło się także pytanie o Grzegorza Krychowiaka, który zaliczył debiut aktorski na planie "Drugiej połowy".

- Gdy rozmawiałem ostatnio z Grześkiem, to opowiadał, że wystąpił, czy ma zamiar wystąpić w filmie. Efektów jeszcze nie widziałem, więc nie wiem, czy mam się bać, czy nie - odpowiedział wesoło Lewandowski.

Krychowiak w filmie. Reprezentanci Polski będą oglądać

- Pewnie rzucę ten temat i sam chętnie będę chciał zobaczyć, jak wygląda w tym filmie - dodał "Lewy" na temat występu Krychowiaka.

Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski zdradził, że piłkarze już niebawem będą mogli obejrzeć grę swojego kolegi z kadry.

Reklama

- W czwartek będziemy mieć pokaz tego filmu. Przyjedzie producent i nam go zaprezentuje. Najwyżej będziemy brać autografy od Grześka później - zażartował Kwiatkowski.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje