Reklama

Reklama

Reprezentacja Polski. Grzegorz Krychowiak dotarł na zgrupowanie

Grzegorz Krychowiak z opóźnieniem, ale w końcu dotarł na zgrupowanie reprezentacji. W środowy poranek brał już udział w treningu w Opalenicy.

Krychowiak po zakończeniu sezonu w lidze rosyjskiej udał się na krótki urlop do Egiptu. Stamtąd miał przylecieć do Wielkopolski, ale nie obyło się bez problemów.

Z powodu opóźnionych lotów pomocnik dostał zgodę na jednodniowy poślizg. Ponieważ jego samolot nie zdążyłby na przesiadkę we Frankfurcie, ostatecznie miał wylądować prywatnym samolotem w Poznaniu.

Krychowiak już trenował w Opalenicy

Krychowiak ostatecznie szczęśliwie dotarł na zgrupowanie reprezentacji. Wziął już udział w środowej sesji treningowej, która rozpoczęła się o godz. 10.

W zajęciach zabrakło jednak kilku ważnych zawodników reprezentacji. Mowa o Robercie Lewandowskim, Kamilu Jóźwiaku, Arkadiuszu Miliku, Jakubie Moderze, Macieju Rybusie i Pawle Dawidowiczu. Część nieobecnych piłkarzy odczuwała lekkie dolegliwości po szczepieniu.

Reklama

Do hotelu reprezentacji zaczynają docierać powoli rodziny reprezentantów Polski. W nocy w Opalenicy pojawiła się rodzina Mateusza Klicha.

WG, ZC

Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje