Reklama

Reklama

Hiszpania - Polska. Wojciech Szczęsny: Było widać, że punkt zdobył prawdziwy zespół

W swoim drugim meczu na Euro 2020 Polska zremisowała z Hiszpanią 1-1. „Biało-Czerwoni” nadal pozostają w grze o wyjście z grupy. – Widać było to, co każdy Polak chciał widzieć, czyli prawdziwą drużynę z dumą i sercem – powiedział po meczu Wojciech Szczęsny w rozmowie z TVP.

Polacy bardzo dobrze się zaprezentowali i zremisowali z Hiszpanią. Po spotkaniu Wojciech Szczęsny podkreślał, że ma niedosyt, bo można było nawet sięgnąć po trzy punkty.

- Organizacja z tyłu była konsekwentna. Nie dopuszczaliśmy do okazji strzeleckich. Z czasem pewność siebie rośnie i jest poczucie, że można więcej, ale nie ma co narzekać - powiedział nasz bramkarz.

Polska - Hiszpania. Narodziła się drużyna

Szczęsny cieszył się nie tylko ze zwycięstwa. Podkreślał również, że narodził się zespół, bo wszyscy nasi zawodnicy dali z siebie wszystko.

- Kluczowe było to, o czym mówiliśmy przez ostatnie trzy tygodnie. Było widać, że punkt zdobył prawdziwy zespół. Widać było to, co każdy Polak chciał widzieć, czyli prawdziwą drużynę z dumą i sercem - podkreślił bramkarz Juventusu.

Reklama

W środę Polacy grają ostatni mecz grupowy. Zmierzą się ze Szwecją. Zwycięstwo w tym spotkaniu niemal na pewno da nam awans. Szczęsny podkreślił, że nasi piłkarze już koncentrują się na tym spotkaniu.

- Mamy jeszcze jeden mecz. Musimy wygrać. Teraz czas na regenerację i przygotowanie do tego spotkania.

MP

Zobacz nasz codzienny program o Euro - Sprawdź!

Nie możesz oglądać meczu? - Posłuchaj na żywo naszej relacji!

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje