Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Euro 2020. Władze: W Petersburgu podjęto środki przeciw epidemii

Petersburg jest gotów do przeprowadzenia rozgrywek ME 2021 pod względem środków przeciwepidemicznych - zapewnił w piątek gubernator miasta nad Newą Aleksandr Biegłow. Minister sportu Oleg Matycyn powiedział, że obiekty piłkarskie spełniają wymogi sanitarne.

Jak relacjonował Matycyn, stadion Kriestowski (Gazprom Arena) odwiedziła w czwartek naczelna lekarz sanitarna Rosji Anna Popowa. "Stadion jest gotowy" - ocenił wiceminister. "Gotowe są także Strefy Kibica, wszystkie miejsca treningowe i wszystko, co związane z logistyką, wjazdem i dostępem do stadionu. Wszystkie kwestie są pod kontrolą. Nie widzimy ryzyka" - powiedział Matycyn.

Jak przypomniał w piątek wicegubernator Petersburga Boris Piotrowski, podjęte działania przeciwepidemiczne nie zwalniają kibiców od obowiązku noszenia maseczek ochronnych na stadionie i w Strefach Kibica. Należy też przestrzegać wymaganych odległości.

Reklama

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo

 Posłuchaj naszych relacji!

Zobacz nasz codzienny program o Euro

Sprawdź!

Pierwszy mecz ME 2021 w Petersburgu rozegrają 12 czerwca Rosja i Belgia. 14 czerwca spotkają się w Petersburgu reprezentacje Polski i Słowacji. Dwa dni później na murawę znów wyjdzie rosyjska Sborna, której przeciwnikiem będzie Finlandia. 18 czerwca Słowacy zagrają ze Szwecją, a 21 czerwca zmierzą się Finlandia i Belgia. 23 czerwca drugi mecz w Petersburgu zagrają Polacy - ze Szwecją. 2 lipca odbędzie się tu jeden z meczów ćwierćfinałowych.

Z Moskwy Anna Wróbel

awl/ krys/

Dowiedz się więcej na temat: me 2020 | Oleg Matycyn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje