Reklama

Reklama

Euro 2020. Reprezentanci Polski zrobili szpaler dla Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski tuż po pobiciu legendarnego rekordu Gerda Muellera. Koledzy z reprezentacji Polski pogratulowali mu tego wyczynu, tworząc szpaler podczas poniedziałkowego treningu naszej kadry.

Lewandowski na stałe zapisał się w historii niemieckiego futbolu, dzięki bramce strzelonej w sobotnim meczu z Augsburgiem. Było to jego 41. trafienie w sezonie, co pozwoliło mu pobić rekord Gerda Muellera z sezonu 1971/72.

Wątek strzeleckiego wyczynu Lewandowskiego został poruszony podczas poniedziałkowej konferencji prasowej snajpera Bayernu Monachium w pierwszym dniu zgrupowania polskiej kadry przed Euro 2020.

- To wielka frajda, wielka duma i szczęście, ale chyba dopiero dojdzie do mnie to, co się ostatnio wydarzyło - powiedział kapitan polskiej kadry (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Reklama

Szpaler dla Roberta Lewandowskiego na treningu reprezentacji Polski

Po spotkaniu z dziennikarzami "Lewy" udał się na trening, na którym pozostali członkowie reprezentacji Polski przygotowali dla niego szpaler, gromkimi oklaskami gratulując mu pobicia rekordy Gerda Muellera.

Podobny gest wykonali dla Lewandowskiemu klubowi koledzy, tuż po tym jak wyrównał osiągnięcie legendarnego Niemca w meczu ligowym z Freiburgiem.

TB

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | reprezentacja Polski | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje