Reklama

Reklama

Euro 2020. Płomienna przemowa Kamila Glika przed meczem z Hiszpanią

Portal "Łączy Nas Piłka" opublikował fragmenty nagrań z szatni reprezentacji Polski przed meczem z Hiszpanią. Kibice są zachwyceni przemową Kamila Glika, który natchnął "Biało-Czerwonych" do walki o każdą piłkę.

Portal "Łączy Nas Piłka" kolejny raz pozwolił zajrzeć kibicom za kulisy spotkań reprezentacji Polski. Tym razem należący do PZPN-u serwis opublikował nagrania audio z szatni reprezentacji Polski.

Przed meczem swoich piłkarzy do ambitnej gry zachęcał Paulo Sousa.

- Szanujmy przeciwnika, ale nie tak jak w Anglii w pierwszej połowie, panowie. Musimy wyjść jak wielka drużyna, bo taką jesteśmy. I za tym idzie determinacja. Nie obawiać się tego meczu, nie obawiać się przeciwnika. Musimy budować swoją ambicję, odwagę, wszystkim co robimy - apelował do piłkarzy selekcjoner.

Reklama

Kamil Glik grzmiał w szatni: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Serca kibiców po raz kolejny skradł Kamil Glik, który płomienną przemową starał się poderwać drużynę do walki. Jak widzieliśmy po przebiegu spotkania - całkiem skutecznie.

- Jedziemy wszyscy na tym samym wózku. Zaczynając od Roberta, przeze mnie, przez kucharz, przez wszystkich. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, ku**a. Dzisiaj mamy fajny moment, takie mecze czasami się o wiele łatwiej gra, niż możemy się spodziewać. I żebyśmy zrobili to, o czym mówiliśmy na ostatnim wieczorze. Trzy tygodnie poświęcenia. Każdy z nas. Każdy z nas! - mówił w szatni obrońca Benevento.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

W przemówienia Glika nie brakowało twardych, męskich słów.

- Dziś trzeba tylko zapie***lać, panowie. Jedenastu chłopa, plus pięć zmian, ku**a. Nie chcę zobaczyć jakiejś piłki pomiędzy, że oni wygrywają. Tak jak ostatnio to miało miejsce. Zapie***lamy! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, Panowie, kto wygra mecz? - wykrzyczał lider polskiej obrony.

Remis, niespodziewanie wywalczony w starciu z Hiszpanami, sprawił, że Polacy utrzymali szansę na awans do kolejnej rundy mistrzostw Europy. Aby tego dokonać, "Biało-Czerwoni" muszą w środę pokonać Szwecję.

Środowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. Relacja na żywo z meczu w formie tekstowej oraz audio w Interii.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje