Reklama

Reklama

Euro 2020. Niespodziewany komunikat PZPN-u

Jeszcze przed meczem w Sewilli, nie czekając na rezultat starcia reprezentacji Polski z Hiszpanią w drugim meczu grupy E na mistrzostwach Europy, Polski Związek Piłki Nożnej przekazał zaskakujący komunikat zaadresowany do mediów i kibiców.

"Biało-Czerwoni" po meczu ze Słowacją, niespodziewanie przegranym 1-2, znaleźli się na skraju odpadnięcia z Euro 2020 już po fazie grupowej.

Kluczowym meczem dla Orłów stało się starcie z Hiszpanią, którego w obliczu piątkowej wygranej Szwedów nad naszymi południowymi sąsiadami, Polacy nie mogli przegrać. Gdyby tak się stało, mecz z reprezentacją Trzech Koron byłby już tylko pojedynkiem o honor, ale po remisie 1-1 z Hiszpanią wciąż jesteśmy w grze o awans!

Strefa Euro - zaprasza Paulina Czarnota-Bojarska i goście - Oglądaj!

Reklama

Relacja audio z każdego meczu Euro tylko u nas - Słuchaj na żywo!

Tymczasem nie czekając na to, co wydarzy się w sobotni wieczór, Polski Związek Piłki Nożnej przekazał ważny komunikat. "Jutro, po meczu reprezentacji Polski z Hiszpanią, nie odbędą się aktywności medialne w Media Center na Polsat Plus Arena" - napisano na oficjalnym kanale związku na Twitterze.

Hiszpania - Polska. Co leży u źródła tej decyzji?

Ta wiadomość oznacza, że po powrocie reprezentacji do swojej bazy w Trójmieście dziennikarze w niedzielę nie będą mogli porozmawiać z zawodnikami. Jaka jest motywacja dla podjęcia takiej decyzji?

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL