Reklama

Reklama

Euro 2020. Kamil Glik: Wiem, zawiedliśmy

Reprezentacja Polski w ostatnim meczu fazy grupowej przegrała ze Szwecją 2-3 i pożegnała się z Euro 2020. Przed turniejem nadzieje były dużo większe, ale, niestety, "Biało-Czerwonym" nie udało się ich zrealizować. Dzień po feralnym meczu ze Szwedami Kamil Glik w mediach społecznościowych przekazał wiadomość dla wszystkich fanów reprezentacji.

"Tak wiem...zawiedliśmy, nie spełniliśmy, waszych i naszych marzeń... ale wiem, że ta drużyna zrobiła wszystko co mogła, tego jestem pewien! Dziękuję Wam za wsparcie" - napisał Glik na swoim profilu na Instagramie.

Polacy po bardzo słabym meczu ze Słowacją i porażce 1-2, znacznie utrudnili sobie sytuację już na inaugurację i pod adresem całej kadry posypały się gromy. Później przyszedł jednak remis z faworyzowaną Hiszpanią, wywalczony w dobrym stylu i nadzieje odżyły. Niestety, przekreśliła je porażka ze Szwecją 2-3, która oznaczała, że "Biało-Czerwoni" pożegnali się z turniejem.

Reklama

Glik w spotkaniu z Hiszpanami należał do najlepszych graczy naszej drużyny. Jego znakomite interwencje w defensywie wydatnie przyczyniły się do tego, że Polacy zdobyli punkt, dzięki któremu do samego końca zachowaliśmy szansę na wyjście z grupy. Niestety, finalnie nie przełożyło się to na awans do 1/8 finału, jednak akurat obrońca Benevento może o sobie powiedzieć, że zrobił wszystko, co mógł.

KK

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | Kamil Glik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje