Reklama

Reklama

Euro 2020. Jerzy Engel: W pierwszym meczu nie uruchomiliśmy potencjału

Jerzy Engel po meczu reprezentacji Polski z Hiszpanią (1-1) stwierdził, że w kadrze Paulo Sousy drzemie duży potencjał. Nie udało się go jednak uwolnić w pierwszym spotkaniu, w dużej mierze ze względu na czerwoną kartkę dla Grzegorza Krychowiaka.

Dariusz Dziekanowski, były reprezentant Polski i ekspert Polsatu Sport stwierdził, że w polskiej reprezentacji było widać zaangażowanie i chęć ofensywnej gry.

- Każdy z zawodników miał ciąg na bramkę. Nie było gry do tyłu. Każda akcja, gdzie ktoś miał miejsce, szedł do przodu, a wraz z nim inni piłkarze. Była wiara w to, że możemy wykorzystać sytuację - zauważył Dziekanowski.

Engel dodał natomiast, że drużyna Paulo Sousy posiada spory potencjał, a kluczowe jest umiejętne wykorzystanie poszczególnych zawodników.

Reklama

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Nie możesz oglądać meczu? - Posłuchaj na żywo naszej relacji!

- W naszym zespole drzemie duży potencjał. Trzeba go jednak umiejętnie wydobyć. Tak, jak miało to miejsce z Hiszpanami. W pierwszym meczu nie uruchomiliśmy tego potencjału, dodatkowo zespół nie miał szczęścia. Czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka "zawaliła" spotkanie. Punkt z Hiszpanią pokazuje, że mamy duży potencjał - dodał Engel.

BS, Polsat Sport

Czytaj więcej na Polsatsport.pl!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje