Reklama

Reklama

Euro 2020. Jan Bednarek ma problemy z mięśniem. W niedzielę badania

Obrońca reprezentacji Polski Jan Bednarek przejdzie w niedzielę badania tuż po tym, jak kadra znajdzie się z powrotem w kraju - informuje sport.pl. Piłkarz ma od pewnego czasu problem z mięśniem pośladkowym.

Urazu Bednarek nabawił się przed meczem towarzyskim z Islandią, który odbywał się w ramach przygotowań "Biało-Czerwonych" do Euro 2020.  Mimo początkowych obaw, czy zdoła on wystąpić ze Słowacją, piłkarz znalazł się ostatecznie w kadrze, a nawet w składzie wyjściowym.

Zagrał też niemal pełny mecz z Hiszpanami, ale wygląda na to, że kontuzja nie jest - niestety - już tylko melodią przeszłości.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Jan Bednarek grał bez "blokady"

Reklama

Jak informuje w swoim artykule dziennikarz Dawid Szymczak, Jan Bednarek w niedzielne popołudnie przejdzie badanie, które określi, w jakim stanie znajduje się jego mięsień pośladkowy i jakie czynności będzie trzeba podjąć, aby obrońca był gotowy na kluczowy mecz Euro ze Szwedami.

Rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski stwierdził w rozmowie ze sport.pl, że Bednarek w starciu z Hiszpanią nie grał na tzw. "blokadzie", czyli środkach przeciwbólowych.

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo - Posłuchaj naszych relacji!

Euro 2020. Czy Bednarek będzie gotów na Szwecję?

Grający na co dzień w angielskim Southampton Jan Bednarek jest ważnym ogniwem reprezentacyjnej obrony. Nie ma wiele czasu na to, aby przywrócić go do pełni sprawności - Polacy ze Szwedami grają już w najbliższą środę o 18.00. Przed badaniem nie można jednak orzec, czy Paulo Sousa faktycznie będzie musiał obyć się bez tego gracza.

PaCze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje