Reklama

Reklama

Euro 2020. Jacek Jaroszewski: Arkadiusz Milik nie musi przejść operacji

Wiele wskazuje na to, że uraz Arkadiusza Milika nie jest tak groźny, jak jeszcze niedawno informowano. Lekarz reprezentacji Polski, Jacek Jaroszewski poinformował Interię, że napastnik nie musi przejść operacji. Istnieje szansa, że wystąpi już w towarzyskim meczu przeciwko Rosji, planowanym na 1 czerwca.

Milik kontuzji nabawił się w ostatnim meczu ligowym Olympique Marsylia. Podczas zgrupowania w Opalenicy wykonano badania, które wykazały uraz łąkotki w lewym kolanie. W czwartek, około 10:00 opuścił Polskę i udał się na konsultacje medyczne do Hiszpanii. W Barcelonie miał przejść szczegółowe badania.

Jak dowiedziała się Interia, diagnozy są bardzo optymistyczne. - Arkadiusz Milik nie musi przejść operacji. Jest szansa, że zagra w towarzyskim meczu z Rosją i na Euro - poinformował Jaroszewski dodając, że "wierzy, iż powróci do zajęć dość szybko".

 - Wieczorem wraca do Opalenicy, powinien z nami trenować w najbliższych dniach. W zespole nie ma innych poważniejszych urazów, nie ma też większych problemów poszczepiennych. Nie trenuja tylko Kozłowski, Rybus i Dawidowicz, po zajeciach na hali maja dolaczyc na trening - dodał lekarz naszej drużyny narodowej.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama