Reklama

Reklama

Euro 2020. Hiobowe wieści w sprawie Arkadiusza Milika. Kontuzja Polaka jest poważna?

Arkadiusz Milik zmaga się z kontuzją, której nabawił się w ostatnim meczu ligowym. Jak dowiedziała się Interia, uraz jest poważny i istnieje realne zagrożenie, że nasz snajper nie będzie mógł pojechać na mistrzostwa Europy.

O kontuzji snajpera poinformował tuż po godzinie 15:00 serwis "Łączy Nas Piłka". Drobne uszkodzenie w kolanie wykryte zostało przez lekarza kadry, Jacka Jaroszewskiego. Według informacji przekazanych przez sztab, kontuzja miała nie przekreślać szans na udział napastnika w Euro.

Milik ma się w najbliższym czasie udać na konsultacje medyczne do Hiszpanii. Według informacji Interii jednak sprawa jest poważna. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że piłkarz nie pojedzie na Euro. Dla naszej kadry byłby to spory cios, gdyż gracz Olympique Marsylia znajdował się w ostatnim czasie w wybornej formie.

Reklama

Piłkarz Olympique Marsylia miał się nabawić urazu łąkotki w ostatnim ligowym meczu z Metz, w którym grał do samego końca, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zdobył bramkę z rzutu karnego. W środę Milik miał trening z fizjoterapeutą. W trakcie zajęć poczuł ból. Jutro ma wyjechać na szczegółowe badania do Barcelony.

Jeśli Milik rzeczywiście nie będzie w stanie zagrać na Euro 2020, Paulo Sousa będzie miał do dyspozycji tylko trzech napastników. Oprócz Roberta Lewandowskiego w kadrze są jeszcze Karol Świderski i Jakub Świerczok. Na tej pozycji może grać też Dawid Kownacki. Wcześniej bowiem, także przez kontuzję, wypadł Krzysztof Piątek.

TCReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje