Reklama

Reklama

Euro 2020. Brytyjczycy "przyłapali" Wojciecha Szczęsnego na papierosie przed meczem z Hiszpanią

Angielscy dziennikarze kolejny raz ekscytują się paleniem papierosów przez Wojciecha Szczęsnego. Tym razem "przyłapali" bramkarza tuż przed meczem z Hiszpanią i przypominają, że swego czasu z tego powodu musiał opuścić Arsenal FC.

Angielskie "The Sun", a w ślad za nim inne brytyjskie media, publikują zdjęcia Wojciecha Szczęsnego w dresie reprezentacji Polski i papierosem w ustach. Jak twierdzą, wykonano je zaledwie na kilka godzin przed meczem z Hiszpanią.

Skazywani na porażkę "Biało-Czerwoni" zremisowali z Hiszpanami, dlatego tez nikt w Polsce nie będzie miał w stronę Szczęsnego większych pretensji. Anglicy z kolei "zwietrzyli" kolejną aferę. Sami bowiem doskonale pamiętają, jak na papierosowe przygody Szczęsnego reagował Arsene Wenger.

Wojciech Szczęsny pod lupą brytyjskiej prasy

Jak przypominają Brytyjczycy, za palenie pod prysznicem po meczu z Southampton w 2015 roku, Szczęsny został odsunięty od składu i ukarany przez Wengera grzywną. Kolejne "przyłapanie" skończyło się trwałą rezygnacją z bramkarza, który trafił na wypożyczenie do AS Roma, a później został wykupiony przez Juventus Turyn.

Reklama

Na szczęście tym razem Szczęsny może liczyć na większą wyrozumiałość trenera. Nic nie wskazuje na to, by Paulo Sousa miał ukarać bramkarza za palenie, zwłaszcza, że ten bez skrępowania zaciągał się przy jednym z członków sztabu reprezentacji.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Szczęsny od początku kadencji portugalskiego selekcjonera jest numerem jeden w bramce "Biało-Czerwonych". Do kilku bolesnych wspomnień z mistrzostw Europy - czerwonej kartki przeciwko Grecji, czy samobójczego gola ze Słowacją, dołożył ostatnio cenny remis przeciwko Hiszpanii.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje