Reklama

Reklama

Euro 2020

Ważny komunikat PZPN ws. biletów na mecze Polaków

Reprezentacja Polski rozegra przed Euro 2020 dwa towarzyskie spotkania na swoim terenie. Biało-Czerwoni 1 czerwca o godzinie 20:45 na stadionie we Wrocławiu zmierzą się z Rosją, natomiast tydzień później o godzinie 18 w Poznaniu zagrają z Islandią. PZPN podał harmonogram sprzedaży biletów na to spotkanie.

Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej w oficjalnym komunikacie podał harmonogram sprzedaży biletów na dwa towarzyskie mecze Polaków przed Euro 2020, w którym nasza reprezentacja będzie mierzyć się z Rosją i Islandią. Sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl.

Sprzedaż biletów na mecz z Rosją rozpocznie się 20 maja, natomiast wejściówki na spotkanie z Islandczykami będzie można nabywać od 25 maja. Ceny wejściówek wahają się od 70 do 120 złotych. Jak czytamy w komunikacie przekazanym przez PZPN nie będzie możliwość zakupu wejściówek na stadionie w dniu meczu.

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Reklama

Sprawdź teraz!


W komunikacie czytamy również o wymogach sanitarnych. Mecze zostaną zorganizowane z zastosowaniem aktualnych wymagań sanitarnych zgodnie z ogłoszonym rozporządzeniem Rady Ministrów. 

KK

Dowiedz się więcej na temat: PZPN | piłka nożna | reprezentacja Polski