Reklama

Reklama

Szwecja - Polska na Euro 2020. Paulo Sousa podziękował polskim kibicom

Selekcjoner reprezentacji Polski podziękował polskim kibicom za doping i wsparcie podczas meczu z Hiszpanami. Portugalczyk liczy na podobne zaangażowanie fanów w meczu ze Szwecją.

Film z wypowiedzią selekcjonera opublikował należący do PZPN-u portal "Łączy Nas Piłka".

- Chciałbym przekazać naprawdę wielkie podziękowania od piłkarzy i od sztabu dla wszystkich Polaków. Dla tych, którzy są w domu, a przede wszystkich dla tych, którzy przybyli na stadion. Byli tak głośni, tak wspierający przez cały czas, po raz kolejny, w Hiszpanii. To było niesamowite - mówił na nagraniu Sousa.

Paulo Sousa podziękował polskim kibicom

- Byliście naprawdę mocni, bardzo to doceniamy. To coś, co daje energię. Ani przez moment nie słyszeliśmy hiszpańskich kibiców, by tak wspierali swoją drużynę. Słyszeliśmy głównie was. Prosto z naszych serc, wielkie podziękowania. To dla nas wielka sprawa - dziękował kibicom selekcjoner.

Reklama

Sousa zaznaczył, że jest dumny z możliwości prowadzenia polskiej reprezentacji.
- Jestem naprawdę dumny, reprezentując wasz kraj, bo wy też sprawiacie, że naprawdę czujemy dumę. Dziękuję. Trzymajcie tak dalej, utrzymujcie tę wiarę i nadal pchajcie nas do przodu. Dajcie nam całą energię, jaką macie. A my zrobimy wszystko, by sprawić, że będziecie naprawdę dumni. Dziękuję jeszcze raz. Dziękuję - powtórzył selekcjoner z Portugalii.

"Biało-Czerwoni" już w środę zmierzą się ze Szwecją w meczu, który zdecyduje o wyjściu z grupy. Kluczowy mecz rozpocznie się już w środę o godzinie 18. Relacja tekstowa na żywo oraz audio w Interii.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

WG

Dowiedz się więcej na temat: Paulo Sousa | Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje