Reklama

Reklama

Powołania przez Gadu-Gadu? Zaskakujące wideo

Tuż przed ogłoszeniem nominacji na Euro 2020 przez Paulo Sousę, na kanale "Łączy Nas Piłka" pojawiła się zaskakująca relacja. Może z niej wynikać, że piłkarze o powołaniach dowiedzieli się poprzez... popularny kiedyś komunikator Gadu-Gadu.

Tuż przed ogłoszeniem powołań przez Sousę na kanale "Łączy nas piłka" pojawiła się zaskakująca transmisja. Tytuł "kadra_EURO2020 [potrzebne-do-live] final_final_ver3_POPR.mp4" mógł sugerować, że zawiera nazwiska zawodników, którzy otrzymają nominację od Paulo Sousy. I faktycznie, po części była to prawda. Na pulpicie znajdowały się takie pliki jak "rozmówki polsko-portugalskie", czy "plan zgrupowania UEFA EURO 2020"

Największe zamieszanie wywołał jednak otwarty ekran... komunikatora Gadu-Gadu, na którym użytkownik, w domyśle Paulo Sousa, wyszukiwał nazwiska kadrowiczów, dodając ich kolejno do listy osób, z którymi chciał porozmawiać. Dzięki temu fani mogli nieco wcześniej dowiedzieć się, kto na pewno dostanie powołanie od Portugalczyka. Warto też zwrócić uwagę, że zadbano również o element humorystyczny, bowiem profil Wojciecha Szczęsnego żartował ze stroju Grzegorza Krychowiaka.

Reklama

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy kanał "Łączy Nas Piłka" przygotował dla fanów podobną niespodziankę. W marcu listę powołanych ogłoszono stosując przebitki z bardzo popularnej w przeszłości gry "Heroes". Trzeba przyznać, że marketing jest niezwykle mocną stroną Polskiego Związku Piłki Nożnej.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL