Reklama

Reklama

Kamil Grosicki apeluje do kolegów. "Na nich!"

Przed reprezentacją Polski decydujący mecz w walce o awans do 1/8 finału Euro 2020. Tylko wygrana ze Szwecją pozwoli nam pozostać w turnieju, każdy inny wynik oznacza dla naszej drużyny koniec zmagań w mistrzostwach. Wielki nieobecny na Euro Kamil Grosicki za pomocą Twittera okazał wsparcie swoim reprezentacyjnym kolegom.

"Po Sławę, Po Szacunek, Po Zwycięstwo, Po Awans. Na nich Panowie" - napisał na swoim profilu na Twitterze Kamil Grosicki.

Mecz Polska - Szwecja będzie dla "Biało-Czerwonych" decydującym starciem w walce o awans. Polacy muszą wygrać, żeby myśleć o awansie do 1/8 finału, każdy inny wynik eliminuje ich z turnieju. I choć Paulo Sousa pominął przy powołaniach Grosickiego, ten jak zawsze jest w pełni oddany reprezentacji i wspiera naszą drużynę.

Przed ostatnim meczem fazy grupowej "Biało-Czerwoni" doznali kolejnego osłabienia, ponieważ przeciwko Szwecji nie będzie mógł zagrać Jakub Moder, który nie zdążył wykurować się po starciu z Hiszpanią. Mimo to nastroje w naszej drużynie są bojowe i piłkarze zgodnie przyznają, że wierzą w swoją wygraną.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje