Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Szwecja (4 pkt.)
  • 2. Słowacja (3 pkt.)
  • 3. Hiszpania (2 pkt.)
  • 4. Polska (1 pkt.)

Gwiazdor rywali Polaków dostaje pogróżki. Wszystko przez imprezę

Na Euro 2020 reprezentacja Szwecji, grupowy rywal Polaków, będzie musiała radzić sobie bez Dejana Kulusevskiego, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem. Młody gwiazdor Juventusu jest teraz atakowany w swoim kraju, bowiem w sieci pojawiło się nagranie z imprezy, w której wziął udział tuż przed meczem towarzyskim z Armenią. I prawdopodobnie tam został zarażony.

Szwedzi, grupowi rywale Polaków na Euro 2020, na turnieju będą musieli radzić sobie bez swoich największych gwiazd. Z powodu kontuzji w kadrze nie zagra Zlatan Ibrahimović, natomiast przez zakażenie koronawirusem w ostatnim momencie odpadł Dejan Kulusevski. Jednak o ile w przypadku "Ibry" fani są przygnębieni, to młody gracz Juventusu naraził się w swoim kraju na poważną krytykę.

Wszystko dlatego, że w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak piłkarz imprezuje przed towarzyskim meczem z Armenią. To właśnie po tym spotkaniu otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, przez co nie będzie mógł zagrać na Euro 2020. Kibice są wściekli, bo uważają, że zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie i w idiotyczny sposób osłabił swój zespół.

Na Kulusevskiego wylała się fala hejtu, piłkarz dostaje nawet groźby od fanów. Choć w koronawirusowej rzeczywistości pozytywne wyniki testów to niestety dość częsta rzecz, to jednak zachowanie piłkarza, który przed turniejem zlekceważył zalecenia sanitarne, sprawiły, że w Szwecji stał się wrogiem numer jeden.

KK

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje