Reklama

Reklama

Finlandia - Rosja. Mario Fernandes hospitalizowany z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa

Fatalnie zakończył się udział Mario Fernandesa w meczu Finlandia - Rosja. Defensor "Sbornej" upadł z dużej wysokości na plecy i nie mógł kontynuować gry. Najnowsze informacje o stanie jego zdrowia są niepokojące.

Reprezentant Rosji trafił błyskawicznie do szpitala w St. Petersburgu. Pierwsze badania wskazują niestety na uszkodzenie piersiowego odcinka kręgosłupa.  

Informację potwierdziła w krótkim komunikacie rosyjska federacja.

Zobacz nasz codzienny program o Euro - Sprawdź!

Do zdarzenia doszło w pierwszej połowie spotkania grupy B przy stanie 0-0. 30-letni zawodnik wyskoczył do górnej piłki i z dużej wysokości upadł z impetem na plecy. Nie zdążył zaasekurować się rękami.   

Reklama

Finlandia - Rosja. Mario Fernandes hospitalizowany

Incydent wyglądał bardzo niebezpiecznie. Na boisku natychmiast pojawiły się służby medyczne. Piłkarzowi założono kołnierz ortopedyczny na szyję i na noszach przetransportowano go do szatni. Stamtąd od razu trafił do szpitala na badania.   

Mario Fernandes nie stracił przytomności. Lekarz rosyjskiej kadry cały czas utrzymywał z nim kontakt werbalny. 

Gdziekolwiek jesteś, słuchaj meczu na żywo! - Relacja live tylko u nas!

Wygląda na to, że nad meczami z udziałem debiutującej na turnieju mistrzowskim Finlandii ciąży fatum. W pierwszym spotkaniu z udziałem tej reprezentacji Christian Eriksen doznał ataku serca. Duński piłkarz był reanimowany na murawie, krążenie udało się przywrócić dopiero dzięki użyciu defibrylatora.      

UKi

Euro 2020 - wyniki, tabele, strzelcy, terminarz fazy grupowej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy