Reklama

Reklama

Finlandia - Rosja 0-1 na Euro 2020. Nie stwierdzono urazu kręgosłupa Mario Fernandesa

Na szczęście nie potwierdziły się doniesienia, jakoby doszło do uszkodzenia kręgosłupa Mario Fernandesa. Rosyjska federacja wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Początek Euro 2020 jest dla Rosjan bardzo pechowy pod względem zdrowotnym. Już w pierwszym meczu z powodu kontuzji boisko musieli opuścić Daler Kuziajew oraz Jurij Żyrkow. Pierwszy dał radę wrócić na drugie spotkanie z Finlandią, lecz Żyrkow został poza kadrą meczową.

W drugim spotkaniu także nie obyło się bez kontuzji. Przed końcem pierwszej połowy Mario Fernandes bardzo boleśnie spadł na plecy z dużej wysokości i został przetransportowany do szpitala.

Mario Fernandes bez urazu kręgosłupa

Sytuacja wyglądała bardzo niepokojąco, a w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia, mówiące o urazie kręgosłupa. Na szczęście - nie zostały one potwierdzone.

Reklama

"Badania Mario Fernandesa nie wykazały kontuzji kręgosłupa. Leci z drużyną do Moskwy i będzie pod opieką lekarzy reprezentacji Rosji" - napisano w oświadczeniu rosyjskiej reprezentacji.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Rosjanie po dwóch spotkaniach mają na koncie trzy punkty. W ostatnim meczu fazy grupowej zmierzą się z Danią - to spotkanie zdecyduje, czy "Sborna" wywalczy awans do kolejnej rundy.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy