Reklama

Reklama

Euro 2020. UEFA nie będzie wszczynać postępowania w sprawie Antonio Ruedigera

UEFA nie będzie reagowała na sytuację, w której Antonio Ruediger próbował ugryźć swojego przeciwnika. Wideo z tego nagrania wzbudziło spore zdziwienie wśród kibiców.

Kibice piłkarscy wciąż mają w pamięci kuriozalne zachowanie Luisa Suareza, który na mundialu w 2014 ugryzł Giorgio Chielliniego. Urugwajczyk został wówczas zawieszony na dziewięć spotkań.

Jakie było więc zdziwienie fanów, gdy realizator transmisji meczu Francja - Niemcy pokazał powtórki, ukazujące dziwne zachowanie Antonio Rudigera. Obrońca Chelsea zbliżył się do Paula Pogby, otwierając usta blisko jego pleców.

UEFA nie ukarze Antonio Ruedigera

Sytuacja wyglądała jednoznacznie - jakby Ruediger próbował ugryźć Pogbę, ale w ostatniej chwili się powstrzymał, bądź nie sięgnął przeciwnika. Po chwili sfaulował zresztą francuskiego rywala i sędzia odgwizdał rzut wolny.

UEFA nie zamierza jednak pochylać się nad tym incydentem. Jak poinformowano, postępowanie w sprawie Ruedigera nie zostanie wszczęte.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Ostatecznie mecz Francji z Niemcami zakończył się wygraną mistrzów świata 1-0. Jedyną bramką było samobójcze trafienie Matsa Hummelsa.

Reklama

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy