Reklama

Reklama

Euro 2020. Opinie trenerów po meczu Czechy - Anglia

W ostatniej kolejce meczów w grupie D w trakcie Euro 2020 Anglia pokonała Czechy 1-0 po golu Raheema Sterlinga. Spotkanie skomentowali trenerzy obu ekip.

Jaroslav Silhavy (trener reprezentacji Czech): "Nasz dzisiejszy rywal był bardzo silny. Nie graliśmy źle, ale na takiego przeciwnika to za mało. Od teraz czekać nas będą mecze już tylko z drużynami takiej klasy jak Anglia. Od 1/8 finału mamy fazę pucharową, a w takich meczach wszystko może się zdarzyć. Myślę, że jesteśmy w stanie sprawić niespodziankę i awansować dalej. Były naprawdę dobre momenty w naszej grze. Stwarzaliśmy okazje, prawie strzeliliśmy bramkę. Chciałbym, aby w 1/8 finału przyszło nam zagrać w Budapeszcie z Holandią, aby nasi kibice mogli przyjechać i nas wspierać".

Reklama

Komentujemy każdy mecz Euro na żywo - Posłuchaj naszych relacji!

Southgate: Stać nas na lepszą grę

Gareth Southgate (trener reprezentacji Anglii): "Doskonale zaczęliśmy mecz. Świetnie graliśmy zarówno kiedy byliśmy przy piłce, jak i bez piłki. Czechy mają dobrą drużynę, nie jest łatwo ją złamać. Nam się udało, a jestem przekonany, że stać nas na jeszcze lepszą grę. Momentami wyglądamy naprawdę bardzo dobrze. Jest wiele pozytywów w naszej grze. Chcieliśmy wygrać grupę, aby kolejny mecz również zagrać na Wembley. Teraz czekamy na wyłonienie rywala".

Dowiedz się więcej na temat: Gareth Southgate | Jaroslav Silhavy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje