Reklama

Reklama

​Euro 2020. Hiszpańskie media: Gorzki smak remisu

Hiszpańskie media skomentowały mecz Hiszpania kontra Szwecja, który zakończył się bezbramkowym remisem. "La Roja" grała zgodnie z oczekiwaniami, jeśli chodzi o styl, ale zawiodła skutecznością.

TVE: Gorzki smak remisu

Hiszpanie nie byli w stanie przebić się przez defensywnie ustawionych Szwedów. Podopieczni selekcjonera Luisa Enrique kontrolowali przebieg spotkania, grali w większości z posiadaniem piłki i stworzyli dogodne sytuacje. Żadnej jednak nie wykorzystali. Wobec remisu w tym spotkaniu, na czele grupy E jest Słowacja, która pokonałą Polskę 2-1.

Mundo Deportivo: Z jakiej planety pochodzi Marcos Llorente?

Podobną narrację do TVE stosują dziennikarze Mundo Deportivo, szczególnie dużo uwagi poświęcając interwencji prawego obrońcy Marcosa Llorente. Defensor wyręczył bramkarza i zapobiegł utracie bramki w 41. minucie, gdy zatrzymał piłkę przed linią bramkową po strzale Alexandra Isaka.

Reklama

AS: Luis Enriqe długo czekał z wprowadzeniem Gerarda Moreno

Na braku ofensywnych zmian w wykonaniu selekcjonera Luisa Enrique skupił się "AS", który szczególną uwagę zwraca na brak na boisku Gerarda Moreno aż do 73. minuty. W 26. minucie gry posiadanie piłki przemawiało na korzyś "La Roja" w 82 procentach. Hiszpania zaczynała dobrze, ale skończyła źle - kończy relacje Hector Martinez.

Onda Cero: Ogromny potencjał taktyczny i techniczny udowodniony

To był piękny mecz w naszym wykonaniu, ale niestety nie będziemy go wspominać najlepiej - odnotowała Onda Cero, wyróżniając w ekipie gospodarzy szczególnie postawę pomocnika Atletico Madryt Koke. Komentatorzy hiszpańskiej rozgłośni wskazali, że zespół Luisa Enrique dowiódł, iż posiada ogromny potencjał taktyczny oraz techniczny. Spodziewają się, że Hiszpanie zakończą rywalizację w grupie E na pierwszym miejscu. W dzisiejszym spotkaniu widzieliśmy całkowitą dominację Hiszpanii nad swoim rywalem. Chyba w żadnym jeszcze meczu tegorocznego Euro jeden zespół tak bardzo nie przeważał nad przeciwnikiem. Niestety, niezasłużenie zremisowaliśmy.

MR

Dowiedz się więcej na temat: Euro 2020 | La Roja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje