Reklama

Reklama

Euro 2020. Grzegorz Krychowiak dotrze na zgrupowanie kadry dopiero w środę rano

Komplikuje się podróż Grzegorza Krychowiaka z północnej Afryki do Wielkopolski. Według najnowszych informacji pomocnik reprezentacji Polski na zgrupowaniu w Opalenicy spodziewany jest w środę rano.

Po zakończonym sezonie w lidze rosyjskiej Grzegorz Krychowiak udał się na krótki odpoczynek do Egiptu. Początkowo miał zameldować się w Opalenicy w poniedziałek. Później dostał zgodę na jednodniowy poślizg.

We wtorek rzecznik reprezentacji, Jakub Kwiatkowski, zakomunikował w rozmowie z Interią, że "Krycha" dołączy do zespołu do końca dnia. I rzeczywiście takie były ustalenia z zawodnikiem. Wygląda jednak na to, że w ciągu kilku następnych godzin sytuacja uległa zmianie.  

Grzegorz Krychowiak wsiądzie do prywatnego samolotu

Jak donosi "Przegląd Sportowy" samolot z Kairu, którym podróżował piłkarz, miał dwugodzinne opóźnienie. Z tego powodu niemożliwa okazała się planowa przesiadka we Frankfurcie.   

Krychowiak dotrzeć ma z Niemiec do Polski prywatnym samolotem. Wyląduje w Poznaniu i stamtąd uda się do oddalonej o niespełna 50 km Opalenicy. 

Reklama

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

W zgrupowaniu, które potrwa do 8 czerwca, weźmie udział 27 wybrańców Paulo Sousy. Później bazą "Biało-Czerwonych" będzie Sopot. Pierwszy mecz w finałach Euro 2020 Polacy rozegrają 14 czerwca w St. Petersburgu ze Słowacją.

KaS 

Euro 2020 - zobacz terminarz fazy grupowej

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy