Reklama

Reklama

Euro 2020. Christian Eriksen opublikował wpis ze szpitala

Christian Eriksen opublikował pierwszy wpis po dramatycznych wydarzeniach z soboty. - Czuję się dobrze, zważywszy na okoliczności - napisał duński pomocnik.

Po dramacie Christiana Eriksena, który doznał zawału serca w trakcie sobotniego spotkania Dania - Finlandia, cały świat z niecierpliwością wyczekiwał wieści na temat stanu zdrowia duńskiego piłkarza.

Wszystko wskazuje na to, że sytuacja została już opanowana. Eriksen w stanie stabilnym przebywa w szpitalu, przytomność odzyskał jeszcze na murawie stadionu w Kopenhadze. Wcześniej trwała przejmująca walka o jego życie. Lekarz duńskiej kadry wyznał nawet, że w pewnym momencie piłkarz był już po drugiej stronie.

Christian Eriksen: Czuję się dobrze

Na szczęście wiadomość piłkarza Interu Mediolan do fanów jest bardzo optymistyczna.

- Cześć wszystkim. Dziękuję za wasze słodkie i niesamowite wsparcie i wiadomości z całego świata. To wiele znaczy dla mnie i dla całej mojej rodziny - rozpoczął Eriksen. Dalej uspokoił swoich fanów, co do stanu swojego zdrowia.

Reklama

- Czuję się dobrze, zważywszy na okoliczności. Muszę jeszcze przejść kilka badań w szpitalu, ale czuję się w porządku - napisał Eriksen.

Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Dodał też, że trzyma kciuki za swoich kolegów, którzy pierwsze spotkanie przegrali 0-1 z Finlandią. Wynik tamtego spotkania nie był jednak najważniejszy - a Duńczycy wrócili na boisko rozbici traumatyczną walką o życie Eriksena.

- Teraz będę kibicował kolegom z reprezentacji Danii w kolejnych meczach. Zagrajcie dla całej Danii - poprosił 29-latek.

WG

Dowiedz się więcej na temat: Christian Eriksen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje