Reklama

Reklama

Euro 2020. 39 meczów towarzyskich uczestników turnieju

Od niedzieli do 9 czerwca zaplanowanych jest 39 spotkań towarzyskich z udziałem uczestników piłkarskich mistrzostw Europy. Polska zmierzy się 1 czerwca z Rosją i tydzień później z Islandią. Szlagierowo zapowiadają się mecze Hiszpanii z Portugalią i Belgii z Chorwacją.

Po dwa sparingi mają w planach także grupowi rywale "Biało-Czerwonych". Hiszpanie, mistrzowie Europy z 2008 i 2012 roku, poza iberyjskimi "derbami" rozegrają towarzyski mecz z Litwą.

Z kolei Słowacy, od spotkania z którymi 14 czerwca polscy piłkarze zainaugurują występy w ME, 1 czerwca w austriackim Ried zmierzą się z Bułgarami, a pięć dni później w Wiedniu ich formę sprawdzą Austriacy.

Szwedzi natomiast 29 maja podejmą w Solnej Finów, a 5 czerwca na tym samym obiekcie zagrają z Armenią.

Turniej UEFA EURO 2020 rozpocznie się 11 czerwca.

Terminarz meczów towarzyskich uczestników Euro 2020:

23 maja, niedziela

Reklama

Charków: Ukraina - Bahrajn

27 maja, czwartek

Alanya: Turcja - Azerbejdżan  

28 maja, piątek

Cagliari: Włochy - San Marino         

29 maja, sobota

Solna: Szwecja - Finlandia

30 maja, niedziela

St. Gallen: Szwajcaria - USA

31 maja, poniedziałek

Antalya: Turcja - Irlandia Północna

1 czerwca, wtorek

Wrocław: Polska - Rosja

Skopje: Macedonia Północna - Słowenia

Velika Gorica: Chorwacja - Armenia

Ried (Austria): Słowacja - Bułgaria

2 czerwca, środa

Innsbruck (Austria): Niemcy - Dania

Nicea: Francja - Walia

Faro-Loule (Portugalia): Szkocja - Holandia

Middlesbrough: Anglia - Austria

3 czerwca, czwartek

Bruksela: Belgia - Grecja

Turcja - Mołdawia

Dnipro: Ukraina - Irlandia Północna

St. Gallen: Szwajcaria - Liechtenstein

4 czerwca, piątek

Sewilla: Hiszpania - Portugalia

Bolonia: Włochy - Czechy

Budapeszt: Węgry - Cypr

Helsinki: Finlandia - Estonia

5 czerwca, sobota

Moskwa: Rosja - Bułgaria

Solna: Szwecja - Armenia

Cardiff: Walia - Albania

6 czerwca, niedziela

Kopenhaga: Dania - Bośnia i Hercegowina

Enschede: Holandia - Gruzja

Bruksela: Belgia - Chorwacja

Wiedeń: Austria - Słowacja

Luksemburg: Luksemburg - Szkocja

Middlesbrough: Anglia - Rumunia

7 czerwca, poniedziałek

Duesseldorf: Niemcy - Łotwa

Charków: Ukraina - Cypr

8 czerwca, wtorek

Poznań: Polska - Islandia

St. Denis: Francja - Bułgaria

Budapeszt: Węgry - Irlandia

Praga: Czechy - Albania

9 czerwca, środa

Lizbona: Portugalia - Izrael

Leganes: Hiszpania - Litwa



Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje