Reklama

Reklama

Cafe Futbol. Przed nami zgrupowanie reprezentacji Polski

Kolejna odsłona Cafe Futbol poświęcona będzie zbliżającym się, piłkarskim wydarzeniom: finałom europejskich pucharów oraz zgrupowaniu reprezentacji Polski. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Jacek Zieliński, Tomasz Łapiński oraz stali eksperci Roman Kołtoń i Cezary Kowalski. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. "Dogrywka" od 12:25 na Polsatsport.pl i w Interii.

Już w poniedziałek reprezentanci Polski rozpoczną zgrupowanie w Opalenicy przed nadchodzącym Euro 2020. W minionym tygodniu Paulo Sousa podał listę powołanych, na której nie zabrakło niespodzianek. Jak oceniają skład kadry nasi eksperci? Kogo zabrakło, a kto nie zasłużył na powołanie? Na te pytania z pewnością poznamy odpowiedzi.

Sezon klubowy w Europie dobiegł już niemal końca. Najważniejsze rozgrywki wciąż jednak trwają, ponieważ mowa tu o Lidze Europy oraz Lidze Mistrzów. Już w środę czeka nas finał w Gdańsku, gdzie Villarreal zmierzy się z Manchesterem United. Jeszcze większe emocje będą w Porto, ponieważ tam o trofeum Ligi Mistrzów powalczy Chelsea z Manchesterem City. Te dwa najważniejsze spotkania piłki klubowej zostaną nie raz poruszone w naszym programie.

Reklama

Finał Ligi Europy w Polsce to przede wszystkim wielkie święto dla kibiców. Po raz drugi w naszym kraju odbędzie się mecz finałowy rozgrywek UEFA, co jest sporym wyróżnieniem. Nasze kamery już są w Gdańsku i nadzorują przygotowania do środowego finału. W Cafe Futbol nie zabraknie pierwszych meldunków z Polsat Plus Areny Gdańsk.

Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl i w Interii.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL