Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

Pokaż jak kibicujesz naszym i zostań Miss Mistrzostw!

Wbrew pozorom kobiety równie chętnie jak mężczyźni oglądają mecze i inne wydarzenia sportowe. Niektóre od kibicowania zaczynają swoją karierę. Na pewno pamiętacie Natalię Siwiec, która została wypatrzona na trybunach i okrzyknięta „Miss Euro 2012”. Od tamtej chwili o celebrytce zrobiło się głośno w kolorowej prasie. Słyszał o niej prawie każdy mieszkaniec kraju nad Wisłą.

Ty też masz szansę zostać najpopularniejszą kibicką w Polsce i zdobyć cenne nagrody.  Każda z Was może być Miss Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017. Co ważne, wcale nie musisz siedzieć na trybunie i czekać, aż dojrzy cię spostrzegawczy paparazzi. Wystarczy, że przed telewizorem zdzierasz gardło zagrzewając naszych do boju i będziesz chciała uwiecznić swoje kibicowanie na zdjęciu, a fotkę wstawisz do galerii.

Kibicujesz z najbliższymi? Doskonale! Miss Mistrzostw może pozować na zdjęciu z przyjaciółką, siostrą, rodzicami, mężem czy pupilem. Najważniejsze, by pokazać, jak świetnie się bawicie i trzymacie kciuki za naszych chłopaków. Spośród zgłoszonych fotek internauci i jury wyłonią Miss Mistrzostw.

Reklama

Konkurs trwa od 29.08.2017 roku. Zdjęcia można dodawać do galerii konkursowej, znajdującej się poniżej, do 6.09.2017. W okresie od 7.09 - 14.09.2017 internauci będą mogli głosować na swoje faworytki. Spośród 10 z najwyższymi ocenami, jury wybierze trzy laureatki.

Wyłonione Miss oprócz tytułu zostaną nagrodzone wyjazdem all inclusive do luksusowego hotelu SPA w Krynicy Zdrój wraz z osobą towarzyszącą.

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.