Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

Słaby występ Polaków w ME. Edward Skorek: Można mówić o klęsce

Bardzo słabo zaprezentowała się siatkarska reprezentacja Polski w rozgrywanych na własnym terenie mistrzostwach Europy. "Biało-Czerwoni" odpadli już w barażu o ćwierćfinał turnieju, przegrywając 0:3 ze Słowenią. - Myślę, że można mówić o klęsce - powiedział Edward Skorek, były selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski.

"Ten zespół ma duże braki i sądzę, że nie można oczekiwać, że będzie zdobywał medale" - dodał Edward Skorek.

Złoty medal zdobyli Rosjanie, którzy po pasjonującym finale, pokonali w krakowskiej Tauron Arenie Niemców 3:2. Na najniższym stopniu podium stanęli Serbowie. Polacy zostali sklasyfikowani na 10. miejscu.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy