Reklama

Reklama

Mistrzostwa Europy siatkarzy 2017 w Polsce

Siatkarskie ME. Aleksiej Spiridonow bezczelnie obraził Polaków

Słynny rosyjski siatkarz-skandalista Aleksiej Spiridonow znów okrutnie zadrwił z Polaków, ciesząc się z porażki "Biało-Czerwonych" ze Słowenią w barażu, po której nasza reprezentacja została wyrzucona za burtę mistrzostw Europy. Rosjanin obraził Orłów w mediach społecznościowych.

"Jak się masz Polska?" - zaczepił naszych siatkarzy oraz wszystkich kibiców reprezentacji Polski Spiridonow na swoim oficjalnym koncie na Twitterze. Prowokacyjne pytanie zwieńczył odpowiedzią "kocham" i znakami graficznymi, wyrażającymi radochę i śmiech.

Reklama

Jednak nie te słowa są najgorsze, tylko gest, zarejestrowany na dołączonym zdjęciu. Przy wyniku w setach 0:2 oraz 15:23 w trzeciej partii dla rywali, Rosjanin przyłożył do telewizora środkowy palec.

To nie pierwszy raz, gdy Spiridonow zadrwił z Polaków, w dodatku znów podczas meczu ze Słowenią. Podobnie uczynił w październiku 2015 roku, gdy nasi siatkarze w meczu obu reprezentacji przegrali 2:3 w ćwierćfinale ME.

Spiridonow zamieścił na Twitterze swoje zdjęcie w negliżu z pucharem w rękach i podpisem: "Polska, Puchar Europy wygląda tak", po czym błyskawicznie usunął z profilu ten wpis.

Wówczas jednak bardzo szybko wytrącono Rosjaninowi argument poniżania Orłów, bowiem reprezentacji "Sbornej" musiała przełknąć gorycz jeszcze dotkliwszej porażki, doznając klęski z Włochami 0:3.

Art